Ranking maseł orzechowych

Ranking maseł orzechowych

Jako, że masła orzechowe stają się coraz częstszym dodatkiem do Waszych diet postanowiłem zrobić ranking 10 z nich biorąc po uwagę własną opinie, sprzedaż w sklepie stacjonarnym w Częstochowie oraz opinię klientów. Znajdą się tutaj zarówno masła z 100% zawartością orzechów czyli te najbardziej wartościowe jak i te, którym do masła dużo brakuje ale za to nadrabiają pysznym smakiem.

TOP 10 MASEŁ ORZECHOWYCH

 1. SANTE GO ON! Masło migdałowe
  100% masło migdałowe bez żadnych zbędnych dodatków. Świetny smak migdała oraz bardzo dobre wartości odżywcze dają nam tutaj 1 miejsce.
   
 2. All Nutriotion NUT WHEY Almond
  Smakowo najlepsze masło jakie kiedykolwiek miałem okazję kosztować. Podczas degustacji w sklepie stacjonarnym w Częstochowie 100% pozytywnych opinii klientów. Połączenie masła migdałowego z koncentratem białka serwatkowego oraz smakiem białek czekolady rozpieszcza nasze kubki smakowe.
   
 3. Body Attack Protein Choc Cookie-O
  Na podium nie mogło zabraknąć pysznego kremu od Body Attack. Pysze masło również z dodatkiem białka serwatkowego. Wspomniałem tutaj o kremie, który idealnie odzwierciedla smakiem pyszne ciasteczka Oero! Polecam również spróbować wersji smakowej: White Choco, Hazelnut Super Crunchy oraz Creamy Hazelnut.
   
 4. Fitness Authority So Good Cashew Butter
  Tuż za podium kolejne 100% masło orzechowe. Tym razem na czwartym miejscu uplasowałbym mało z orzechów nerkowca. Dzięki specyficznemu słodkiemu posmakowi można zajadać się łyżkami.
   
 5. OstroVit Masło orzechowe z kokosem.
  Jako, że kocham wszystko co ma dodatek lub chociaż smak kokosa nie mogło tutaj zabraknąć pysznego 90% masła z orzechów arachidowych. Pozostałe 10% składu są to wiórki kokosowe co daje nam wysokiej jakości masło bez zbędnych dodatków.
   
 6. NutVit 100% masło pistacjowe.
  Coś dla fanów pistacji. Osobiście uwielbiam je poda każdą postacią. Niestety wraz ze świetnym smakiem idzie też dosyć wysoka cena w porównaniu do pozostałych maseł ze względy na drogi surowiec.
   
 7. SANTE GO ON! Masło orzechowe z kawałkami
  Tym masełkiem przeważnie zajadam się na co dzień. 100% masło orzechowe, brak zbędnych dodatków. W wersji crunchy znajdziemy nawet połówki orzechów. Warto spróbować też gładkiej wersji smooth gdzie konsystencja przypomina zwykle masło roślinne.
   
 8. Primavika Masło orzechowe – Active Mix
  Pyszny mix orzechów crunchy. W środku znajdziemy orzechy arachidowe, orzechy nerkowca, migdały prażone oraz orzechy laskowe. W składzie znajdziemy również szczyptę soli morskiej co daje nam świetny smak.
   
 9. NutVit Peanut + Protein Butter
  Masło z orzechów arachidowych z dodatkiem koncentratu białka serwatkowego. W składzie znajdziemy tylko orzechy arachidowe (80%) oraz WPC (20%) co daje nam 100% pełnowartościowy produkt bez zbędnych wypełniaczy.
   
 10. Primavika Masło orzechowo – kakaowe.
  Bardzo pyszne połączenie masła orzechowego z kakao. W środku znajdziemy 63% orzechów arachidowych oraz kilka zbędnych dodatków przez co tym masełkiem zamykamy stawkę. Warto spróbować.