Ranking spalaczy tłuszczu

RANKING SPALACZY TŁUSZCZU

Witajcie!
Pomimo tego, że sezon letni praktycznie już za nami to w naszym sklepie z odżywkami Muscle Power spalcze tłuszczu dalej cieszą się bardzo dużym wzięciem. W tym wpisie chciałbym przedstawić Wam kilka z nich biorąc pod uwagę opinię klientów, ich rezultaty oraz indywidualne odczucia gdyż miałem okazję spróbować ich wszystkich dzięki uprzejmości firm, które podsyłają nam próbki do testowania. Będę opisywał tutaj mocniejsze spalacze z najwyższej półki, które są dostępne do kupienia w naszym sklepie.

 

SPALACZE TŁUSZCZU – PODSTAWY

Zanim przejdę do opisywania konkretnego spalacza muszę zacząć od podstaw czyli od prawidłowego odżywiania tzw. diety. Tak wiem, w oczach wielu klientów odwiedzających nasz sklep widzę przerażenie gdy słyszą słowo dieta… Niestety bez tego ani rusz, gdyż zapewnienie organizmowi podstawowych makro i mikro składników z pełnowartościowej żywności jest najważniejsze. Jeżeli jesteś osobą początkującą i nie wiesz od czego zacząć, zerknij koniecznie na jeden z moich pierwszych wpisów odnośnie diety: ,,Pierwsza dieta”. Dowiesz się w nim czym jest deficyt kaloryczny (a jest to rzecz niezbędna aby zacząć redukcję opornego tłuszczu), jak wyliczyć swoje zapotrzebowanie kaloryczne oraz podaję przykładowy rozkład makroskładników, który możesz zastosować w swojej diecie. Wszystko to możecie bez problemu zrobić sami w domu.
Dzięki temu wyciągniecie z zakupionego spalacza maksimum!

 

SPALACZE TŁUSZCZU –  JAK DZIAŁAJĄ?

Nazwa spalacze tłuszczu nie wzięła się znikąd. Termogeniczne substancje w nich zawarte takie jak: kofeina, guarana, synefryna itp. mają za zadanie zwiększyć produkcję ciepła co przekłada się na spalanie większej ilości kalorii. Nasz organizm może pozyskiwać energię (ATP) nie tylko z aminokwasów, cukrów czy kwasów tłuszczowych ale również w formie ciepła czyli poprzez wzmożony proces termogenezy.
Termogeneza to szereg procesów metabolicznych, podczas którego nasz organizm spala kalorie, aby utrzymać odpowiednią temperaturę ciała a nawet i ją podwyższyć. Należy do naturalnych przemian, które zachodzą w naszym organizmie. Nie jest to jednak jedyna zaleta. Dodatkowo możemy poczuć się pobudzeni a przyśpieszona akcja serca zwiększy naszą wydolność oraz wytrzymałość podczas treningu. Następuje również dużo szybsza przemiana materii.

Warto wspomnieć tutaj również o procesie lipolizy podczas, której spalany jest tłuszcz wypełniający komórki tłuszczowe. Proces przebiega dzięki hormonom nadnercza: adrenaliny i noradrenaliny. Poprzez to przemiany energetyczne w komórkach tłuszczowych są o wiele bardziej intensywne. Zyskujemy dzięki temu uwolnienie dużych pokładów energii cieplnej, która podwyższa naszą temperaturę oraz energii chemicznej niezbędnej do prawidłowego funkcjonowania naszego organizmu.

 

TOP 5 SPALACZY TŁUSZCZU

1. Body Attack Lipo 100 Hardcore
Chyba najmniej znany spalacz z całej piątki lecz zasłużenie na 1 miejscu. Blisko 30 substancji aktywnych synergicznie dobranych sprawia, że spalacz ten poradzi sobie z najbardziej opornym tłuszczem. Pomimo wysokiej zawartości kofeiny (aż 400mg na porcję) nie odczułem żadnych niepożądanych reakcji. Bardzo dobre pobudzenie oraz skupienie na treningu i brak tzw. zjazdu.

2. Dorian Yates Black Bomb
Chyba najbardziej nam znany spalacz tłuszczu od sześciu krotnego zdobywcy tytułu Mr.Olympia Doriana Yates’a. Swego czasu swoją popularność zdobył dzięki zawartości geraminy, która od 2010 roku została wpisana na listę zakazanych środków WADA. Pomimo tego spalacz do DY robi swoją robotę. Już po 15minutach od spożycia sugerowanej porcji można odczuć jego działanie. Silne pobudzenia, dziwne odczucia niepokoju, niepewności, tak jakby coś złego miało za chwilę się wydarzyć. Na szczęście efekt ten mija po 30 minutach.

3. Universal Animal Cuts
Równiej jeden z najbardziej popularnych i zarówno często kupowanych spalaczy w naszym sklepie z odżywkami Muscle Power. Popularna seria ANIMAL od samego początku trzyma bardzo wysoki poziom produkowanych suplementów. Dzięki złożonemu działaniu wspomaga nasze parametry wysiłkowe, zwiększa termogenezę ciała, reguluję gospodarkę wodną, wspomaga pracę tarczycy oraz utrzymuje poziom kortyzolu w ryzach.

4. Nutrex Lipo6 Black
Zawarte w nim substancję działają na wielu płaszczyznach: hamują łaknienie, przyśpieszają spalanie i uwalnianie kwasów tłuszczowych oraz dodatkowo podnoszą poziom energii. Podczas zażywania sugerowanej porcji poza nadmierną potliwością nie odczułem żadnych efektów ubocznych. Dzięki zastosowaniu żelowych kapsułek zminimalizowano czas wchłaniania.

5. Pharma Freak Ripped Freak
Mniej znany lecz bardzo chwalony przez klientów naszego sklepu z odżywkami Muscle Power. Jako pierwsza firma wprowadziła spalacz, który zawiera hybrydowe związki lipolityczne. Dzięki zastosowaniu estów galusanu zwiększa się efektywność składników poprzez zwiększenie ich biodostępności oraz przedłużenie okresu półtrwania związków w naszym organizmie.