Ranking spalaczy tłuszczu – 2018 rok

Ranking spalaczy tłuszczu – rok 2018

Witajcie! Ostatnimi czasy nie pojawiały się żadne wpisy na moim blogu za co chciałbym na początku przeprosić. Ostatni miesiąc pracowałem nad czymś większym czego efekty możecie już zobaczyć na naszej stronie musclepower.pl.

Nasze prace trwały nad stworzeniem rankingu spalaczy na rok 2018. Zawsze od stycznia przez nasz sklep przewija się bardzo liczne grono osób, które są osobami początkującymi i mają problemy z doborem odpowiedniego spalacza dla siebie. Oczywiście spalacz to nie wszystko i najpierw zaczynamy od podstaw czyli ułożenia zbilansowanej diety pod siebie, planu treningowego oraz krótko lub długotrwałych planów. Takie połączenie wraz z odpowiednio dobranym spalaczem, który dodatkowo przyśpieszy efekty Waszej ciężkiej pracy da Wam oczekiwane rezultaty.

Ranking ten przedstawia najlepiej sprzedające się spalacze tłuszczu z roku 2017. Brałem tutaj pod uwagę zarówno sprzedaż internetową gdzie dziennie magazyn wysyła setki paczek oraz sprzedaż w naszym sklepie stacjonarnym MusclePower w Częstochowie. Na liście tej znalazły się zarówno mocniejsze spalacze  takie jak Black Bomb czy Lipo6 Black jak i pojedyncze składniki takie jak cla czy l-karnityna. Podstawy o spalaczach tłuszczu, ranking 30 najlepiej sprzedających się spalaczy oraz ich krótki opis znajdziecie tutaj: https://musclepower.pl/Ranking-Najlepsze-spalacze-tluszczu-minionego-roku-cabout-pol-227.html

W kolejnych tygodniach będę pojawiały się szczegółowe porównania każdego ze spalaczy, które postaram się podzielić na sensowne kategorie. Nie ma co tutaj porównywać najsłabszego spalacza z najsilniejszym.  Miłej lektury!