Suplementy przedtreningowe

Witajcie! Dzisiejszym tematem będą suplementy przedtreningowe gdyż cieszą się one bardzo duża popularnością zarówno wśród amatorów jak i osób zajmujących się sportem zawodowo. Pozwalają nam one w przełamaniu barier gdyż jak wiadomo ich zadaniem jest przygotowanie nas do aktywności fizycznej. Zwiększają one wydolność i wytrzymałość a także przyśpieszają regenerację po ciężkim treningu. Nie zależnie od tego czy ćwiczysz na siłowni, biegasz, jeździsz na rowerze czy uprawiasz sztuki walki. Rynek suplementacyjny jest tak rozbudowany, że każdy z Was na pewno znajdzie coś dla siebie.

Przedtreningówka – jaką wybrać?

Praktycznie każda z firm suplementacyjnych posiada przynajmniej jedną przedtreningówkę. Są one przeważnie preparatami kompleksowymi przeznaczonymi do ogólnego treningu nie rozdzielając je na poszczególne dyscypliny. Niestety nie jest to dobre ponieważ inne oczekiwania ma osoba trenująca typowo siłowo a inne osoba biegnąca maraton czy uprawiająca kolarstwo. Niektóre z nich jak np. firma Iron Horse stworzyła przedtreningówki z myślą o każdym sporcie dlatego też chciałbym Wam je przedstawić. Zaczynając od mocno pompujących idealnie nadających się dla osób ćwiczących siłowo chcących rozbudowywać swoją masę mięśniową po te, które na celu mają jak najbardziej zwiększyć naszą wydolność, wytrzymałość oraz mające na celu opóźnić zmęczenie mięśni.

IHS Iron Pump 2.0

 

 

 

 

 

 

 

 

Jeżeli szukasz mocnego efektu pompy mięśniowej to suplement idealny! Nie spotkałem się z przedtreningówką, która w swoim składzie na porcję (tutaj jest to 20g) zawierałaby aż 5g AAKG, 5g Beta-alaniny czy 2,5g cytruliny. Dodatkowo Iron Pump zwiększy naszą koncentrację, poprawi wytrzymałość a przede wszystkim dostarczy dużej ilości energii dzięki czemu nasze treningi staną się jeszcze bardziej intensywne. Dzięki zastosowaniu L-Norwaliny zahamujemy proces rozkładania argininy nawet do 75%! Da to naszemu organizmowi więcej argininy do wykorzystania co widocznie przełoży się na efekt uzyskania pompy mięśniowej. Oprócz efektu wizualnego nasze mięśnie odżywią się jeszcze bardziej. Zwiększy to napływ krwi do mięśni a wraz z nim tlenu z wartościami odżywczymi. Nadaję się on zarówno przy budowaniu masy mięśniowej jak i podczas redukcji gdyż suplement ten nie zawiera cukrów ani zbędnych wypełniaczy.

IHS High Kick 2.0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Suplement ten został stworzony z myślą o zawodnikach sztuki walki oraz pasjonatów sportów wytrzymałościowych. Idealnie nadaje się dla osób chcących poprawić swoją wydolność, wytrzymałość oraz opóźnić zmęczenie mięśni. High Kick odpowiedzialny jest również za redukcję kurczy treningowych, dzięki czemu Wasze treningi będą maksymalnie ciężkie, a zarazem bardzo efektywne. Jest przeciwieństwem Iron Pump’a gdyż nie będzie powodował on efekty pompy mięśniowej, który tylko przeszkadza w sportach wytrzymałościowych. Nie zatrzymuje krwi w mięśniach a wręcz odwrotnie, pozwala na zachowanie dynamiki podczas treningu. Zawarte w składzie CNS Recover odpowiada za zachowanie maksymalnej koncentracji podczas treningu co korzystnie przełoży się na wyniki. Dzięki użyciu MuscleAnabolicComplex wspieramy naszą dynamikę oraz poprawiamy ogólną kondycję organizmu.

IHS Show Time 3.0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

To najnowsza odsłona legendarnej przedtreningówki Show Time! Nowa receptura ze zmienionym składem wykazuje jeszcze silniejsze działanie przy jednoczesnym braku skutków ubocznych. Produkt ten znacznie zwiększy wydolność i wytrzymałość na treningu a mieszanka kofeiny z guaraną zagwarantuje zastrzyk energii w wydłużonym czasie. Dzięki bogatemu składowi Show Time idealnie nadaję się zarówno pod sporty siłowe jak i dyscypliny wymagające znacznej wytrzymałości np. sztuki walki, crossfit, kolarstwo oraz wszelkie gry zespołowe. Jeżeli szukasz przedtreningówki ,,uniwersalnej” Show Time idealnie do tego się nadaję. To dobra alternatywa dla ,,pompującego” Iron Pump’a czy High Kick’a dedykowanego głównie pod sporty wytrzymałościowe.

IHS Iron Wings

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Najnowszy produkt firmy Iron Horse. Iron Wings jest najwyższej jakości produktem przeznaczonym głównie dla osób uprawiających sporty zespołowe lub indywidualne o charakterze siłowo – wytrzymałościowym tj. rugby, futbol, kolarstwo, triathlon itp. Ma ona na celu prawidłowe rozgrzanie układu ruchowego, oddalenie długu tlenowego oraz zwiększenie motywacji do długotrwałego wysiłku fizycznego i psychicznego. Iron Wings ma działanie wielopłaszczyznowe:
– wspomaga efektywność pracy OUN
– stymuluję pracę układu mięśniowego
– usprawnia przepływ krwi w pracujących mięśniach
– działa termogenicznie
Dodatkowo produkt ten został wzbogacony istotnymi witaminami i minerałami, Yerba Mate, ekstraktem ze skórki Gorzkiej Pomarańczy, Ketonami Malin czy Imbirem.