Suplementy potreningowe

Suplementy potreningowe

Będąc na siłowni zapewne zauważyliście, jak dużą popularnością cieszą się suplementy przedtreningowe. Pojedyncze, jednorazowe shoty sprzedają się bardzo dobrze. Jednak wiele osób zapomina o równie ważnej chwili jaką jest pora potreningowa. To właśnie wtedy nasze mięśnie najbardziej potrzebują wartościowych składników, a wypicie tak popularnego szejka białkowego może być niewystarczające.

Suplementy potreningowe

Suplementy potreningowe

Potreningówki – czym są?

Suplementy potreningowe to gotowe mixy, w których znajdziecie nawet kilkanaście różnych składników. Wśród nich białko (najlepiej gdyby było ono w postaci szybko przyswajalnego hydrolizatu), łatwo przyswajalne węglowodany, aminokwasy, kreatynę, witaminy, minerały oraz ekstrakty z ziół i roślin o działaniu adaptogennym. Mają one na celu usprawnić regenerację naszego ciała po ciężkich treningach. Przyczyniają się do hamowania katabolizmu oraz wspierają anabolizm. Ważnym ich zadaniem jest również odbudowa glikogenu mięśniowego, który nasz organizm wykorzystuje podczas aktywności fizycznej jako paliwo dla mięśni. Przyczynia się do przywrócenia równowagi gospodarki wodno-elektrolitowej. W dobrej jakości produktach znajdziecie również naturalne antyoksydanty, wspierające usuwanie wolnych rodników tlenowych, które powstają podczas treningu.

Suplementy potreningowe

Suplementy potreningowe

Potreningówki – którą wybrać?

W naszym sklepie stacjonarnym MusclePower w Częstochowie znajdziecie wiele produktów potreningowych. Wśród nich suplementy zawierające gotowe mieszanki składników wspomagających regenerację, jak i również mono preparaty, z których możemy sami dowolnie dobrać zestaw. Totalnym minimum, które musimy przyjąć po treningu jest połączenie odżywki węglowodanowej z białkiem.

Suplementy potreningowe

Suplementy potreningowe

Spożycie samego białka będzie niewystarczające, gdyż po jego wypiciu rozpocznie się proces glukoneogenezy, czyli nasz organizm pozyskane aminokwasy z białek przekształci na glukozę. To właśnie jej potrzebujemy najbardziej po zakończonym treningu do procesów energetycznych. Jeżeli jednak zależy Wam na najlepszej jakości proponuję zakup gotowego stacku potreningowego, gdzie ilość pojedynczych składników będzie sięgać nawet do kilkudziesięciu.

 

IRON HORSE Iron Recover

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Połączenie teorii i praktyki dało niesamowite efekty! Suplement został stworzony metodą prób i błędów – miesiące badań, testów i ciągłych zmian w składzie przyniosły długo oczekiwany efekt! Iron Recover to prawdziwa definicja słowa REGENERACJA. Już jedna porcja tego produktu dostarcza do naszego organizmu wszystkich makroskładników, które są odpowiedzialne za stworzenie idealnego środowiska dla wzrostu i regeneracji naszych mięśni!

Oprócz kompleksu niezbędnych witamin i minerałów IRON RECOVER zawiera również ekstrakty z różeńca górskiego oraz cytryńca chińskiego,.które pozwolą Ci się uspokoić i odstresować po ciężkim treningu! Specjaliści IHS dodali do tego produktu także laktoferynę, która ma za zadanie zabezpieczyć Cię przed chorobami i wirusami w okresie potreningowym, czyli w momencie, kiedy Twoja odporność znacznie spada i jesteś najbardziej podatny na infekcję!

IRON HORSE Crea Fight 2.0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Fantastyczna mieszanka zarówno białek, witamin, minerałów oraz bardzo bogaty profil aminokwasowy dostarczają olbrzymiej dawki energii, która doskonale wspomaga regenerację powysiłkową. A zarazem jest gwarantem odbudowy silniejszych i twardszych komórek mięśniowych. Dodatkowo suplementacja produktem firmy Iron Horse wprowadza równowagę w organizmie wyrównując zarówno poziom wody, jak i elektrolitów.

OLIMP Reanimator

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Reanimator PRO zawiera substancje przyspieszające regenerację uszkodzonych mięśni, pozwala ponadto redukować uczucie zmęczenia. Dzięki temu można precyzyjnie ukierunkować efekty treningowe. Sprawia on, że masa mięśniowa będzie się rozwijać szybciej, gdyż stwarza w organizmie optymalne warunki do maksymalnego anabolizmu.

Reamimator PRO opiera się na starannie zestawionym źródle węglowodanów oraz wysokiej jakości ultrafiltrowanego koncentratu białek serwatkowych WPC.instant, hydrolizatu białek serwatkowych WPH instant i hydrolizatu białek wołowych przyczyniających się do wzrostu lub utrzymania masy mięśniowej.