Ranking żeli i płynów antybakteryjnych

Ranking żeli i płynów antybakteryjnych

Zapewne większość z Was wie, że nasza firma Muscle Power oferuje sprzedaż suplementów diety, zdrowej żywności oraz akcesoriów treningowych. W ten ciężki dla nas wszystkich okres staramy się zapewnić Wam dostępność do wszystkich niezbędnych suplementów poprawiających Waszą odporność. Zwiększenie jej to jedna, bardzo ważna sprawa. Zostaje jeszcze aspekt ochrony zewnętrznej, dlatego specjalnie dla Was poszerzyliśmy naszą ofertę o żele oraz płyny antybakteryjne.

Żele i płyny alkoholowe do dezynfekcji

Zakupić możecie zarówno poręczne małe opakowania, które możecie zabrać wszędzie ze sobą jak i większe ekonomiczniejsze opakowania, tak aby w jak największym stopniu zabezpieczyć siebie oraz bliskich przed złapaniem niechcianych wirusów. Poniżej przedstawię Wam produkty godne polecenia, które sami przetestowaliśmy.

EDU – FARM Antybakteryjny płyn do dezynfekcji rąk – 50 i 100 ml (spray i pompka)

Małe i bardzo poręczne opakowanie, które bez problemu zmieści nam się w kieszeni. Prosta, skuteczna i bardzo szybka ochrona wszędzie gdzie tylko potrzebujesz. Preparat zawiera alkohol etylowy w skutecznych stężeniu minimum 70%. Wygodne, małe opakowanie z atomizerem dostępne w pojemności 50 ml. Występuję również w wersji z pompką w pojemnościach 50 oraz 100 ml.  Produkt wzbogacony o składniki nawilżające: olejek z drzewa herbacianego i gliceryn co minimalizuje wysuszanie skóry po zastosowaniu.

SALVUS Pro Antybakteryjny płyn do dezynfekcji rąk – 150 ml

Troszkę większe opakowanie jednak nadal bardzo poręczne i praktyczne. Bez problemu zmieści się do kieszeni, torebki czy plecaka. Płyn ten zawiera minimum 65% alkoholu z wygodnym atomierem co bardzo ułatwia aplikację. Porównując do poprzedniego produktu firmy EDU-FARM znajdziemy tutaj tylko 1 składnik nawilżający: glicerynę. Na plus za to zasługuje dodatek kompozycji zapachowej Aloe, która faktycznie po otwarciu produkty daje przyjemny zapach.

SALVUS Pro Antybakteryjny żel do dezynfekcji rąk – 250 ml

Ekonomiczniejsze opakowanie bo zawierające 250 ml żelu antybakteryjnego również od marki Salvus Pro. W tej wersji znajdziemy aż 70% alkoholu! Jego pojemność jest na tyle duża, że wystarczy na naprawdę wiele aplikacji a przy tym nadal zachowuje odpowiednie proporcje aby zabierać go wszędzie ze sobą. Nie musimy obawiać się również o przesuszone dłonie. W produkcie tym znajdziemy także składniki, które po użyciu nawilżą naszą skórę.

BAS – SAU Antybakteryjny płyn do dezynfekcji rąk – 500 ml

Firma BAS – SAU oferuje nam 70% roztwór alkoholowy w 500 ml pojemniku. Produkt ten zawiera spryskiwacz dzięki któremu szybko i precyzyjnie zdezynfekujemy drobnoustroje na naszych dłoniach. Dzięki dodaniu olejku eterycznego produkt ten uzyskał przyjemny zapach. Zapobiega też wysychaniu skóry.

PROCHEM Medical Antybakteryjny płyn do dezynfekcji rąk i powierzchni ISP 60 – 500 ml

Produkt firmy PROCHEM Medical oferuje nam 60% zawartości alkoholu w 500ml opakowaniu. Dużym plusem jest zastosowanie spryskiwacza dzięki, któremu precyzyjnie zdezynfekujemy sprzęt, pomieszczenie, powierzchnie a także dłonie. Spełnione normy EN 1275 i EN 1040 potwierdzają jego działanie grzybo-  i bakteriobójcze. Produkt ten również zawiera substancję zmiękczające oraz nawilżające.

PROCHEM Medical Antybakteryjny żel do dezynfekcji rąk i powierzchni ISP 70 – 5000 ml

Kolejny produkt od firmy PROCHEM Medical. Tym razem producent oferuje nam żel o 70% zawartości alkoholu w bardzo ekonomicznym opakowaniu 5000 ml. Znakomicie sprawdzi się we wszelakich zakładach pracy, fabrykach czy instytucjach medycznych. Również jak jego mniejszy poprzednich posiada normy EN 1275 i EN 1040 co zapewni ochronę przed negatywnym działaniem drobnoustrojów. Idealnie nadaje się do dezynfekcji wszystkich powierzchni, jak również i skóry oraz rąk. Produkt ten również zawiera substancję zmiękczające oraz nawilżające.

SOPUR Antybakteryjny preparat alkoholowy do mycia powierzchni – 5000 ml

Firma SOPUR oferuje nam bardzo ekonomiczny preparat antybakteryjny do mycia powierzchni o pojemności 5000 ml, który posiada 70% stężenie alkoholu. Niestety brakuje w nim środków zmiękczających i poprawiających zapach produktu. Dlatego też producent zaleca używać tego produktu do czyszczenia powierzchni. Nie wspomina nic tutaj o dezynfekcji rąk i ciała.

BAYOR MEDICINE Antybakteryjny płyn do dezynfekcji rąk i powierzchni – 5000 ml

Kolejne duże, ekonomiczne opakowanie tym razem marki BAYOR MEDICINE zawierające aż 5000 ml płynu. Spośród wszystkich poprzednich produktów na wyróżnienie zasługuje tutaj bardzo duża zawartość alkoholu bo aż 80%! Producent podaję informację że idealnie nadaje się zarówno do czyszczenie powierzchni jak i dezynfekcji rąk. W składzie niestety nie znalazłem substancji, które miałby poprawić zapach produktu. Zyskujemy za to produkt o najwyższym procentowym stężeniu alkoholowym. Dodatek glicerolu zapewni nam odpowiednie nawilżenie i zapobiegnie nadmiernemu wysuszaniu skóry.